Tabletki powiększające piersi – czy istnieją?

Tabletki powiększające piersi – czy istnieją?

Widziałaś wszędzie reklamy tabletek powiększających piersi – w telewizji, w gazetach, w radiu i w Internecie. Produkty te wykorzystują niepewność kobiet. W szczególności są one skierowane do kobiet, które są niepewne swojego rozmiaru po porodzie lub usunięciu implantów piersi.

Fitoestrogeny

Coraz więcej kobiet sięga po fitoestrogenowe suplementy diety jako alternatywę dla operacji powiększania piersi. Chociaż istnieje kilka korzyści z tego naturalnego suplementu hormonalnego, ważne jest, aby pamiętać, że nadal istnieją pytania dotyczące skuteczności tych suplementów. W związku z tym potrzebne są dalsze badania.

Fitoestrogeny to estrogeny pochodzenia roślinnego, które przyłączają się do receptorów estrogenowych w ludzkich komórkach. Mogą one promować lub hamować poziom estrogenów w organizmie. Ich zachowanie zależy od ilości naturalnie krążących w organizmie estrogenów oraz od rodzaju receptorów estrogenowych w organizmie. Niektóre badania wykazały również, że fitoestrogeny mogą pomóc w zmniejszeniu ryzyka osteoporozy i chorób sercowo-naczyniowych.

Chociaż fitoestrogeny nie są substytutem operacji powiększania piersi, mogą być skutecznym suplementem dla kobiet, które chcą dodać więcej rozmiaru piersi. Korzyści płynące ze stosowania fitoestrogenów wykraczają jednak poza zwiększanie rozmiaru piersi. Obniżają one również ryzyko wystąpienia chorób serca, osteoporozy i raka piersi.

Wykazano, że fitoestrogeny zwiększają rozmiar piersi poprzez stymulację wzrostu tkanki piersiowej. Jednak kobiety powinny przyjmować suplementy w bezpiecznych ilościach, ponieważ przyjmowanie zbyt dużej ilości może mieć negatywne skutki. Na szczęście dostępne są tabletki na powiększenie piersi, które zawierają niewielką ilość fitoestrogenów.

Istnieje coraz więcej dowodów wspierających skuteczność fitoestrogenów w powiększaniu piersi. Chociaż tradycyjne metody oparte na estrogenach nadal mają przewagę, istnieje coraz więcej dowodów na to, że fitoestrogeny mogą zmniejszać ryzyko raka piersi. Dowody z badań epidemiologicznych i in vitro wskazują, że fitoestrogeny mogą zmniejszać ryzyko raka piersi.

Fitoestrogeny na wielkość piersi mogą być skuteczne, jeśli są przyjmowane jako codzienny suplement. Jednym z takich produktów jest pełnik, który zawiera 3% stężenie fitoestrogenów. Zioło to od wieków jest stosowane przez tajskie kobiety na powiększenie piersi. Nie należy jednak traktować go jako substytutu chirurgicznego powiększania piersi.

Istnieje kilka zagrożeń związanych z fitoestrogenami. Mogą one prowadzić do raka piersi u niektórych kobiet, dlatego kobiety powinny ograniczyć spożycie fitoestrogenów, jeśli mają wysokie ryzyko rozwoju raka piersi. Powinny unikać stosowania skoncentrowanych fitoestrogenów.

Chociaż nie wiadomo, że fitoestrogeny powodują raka piersi, mogą mieć niekorzystny wpływ na poziom hormonów. Istnieje niewielkie ryzyko związane z powiększeniem piersi. Ryzyko to wynosi 0,68 do 0,98% u kobiet po menopauzie. Możliwe jest również, że produkty ziołowe mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami.

Istnieje kilka fitoestrogenów, które mają aktywność estrogenową podobną do maksymalnego estradiolu. Genisteina i daidzeina to dwa przykłady fitoestrogenów o aktywności estrogenowej. Jednak badania wykazały, że skuteczność tych produktów w powiększaniu piersi nie jest jeszcze udowodniona.

Skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych

Niektóre badania wskazują, że tabletki antykoncepcyjne na powiększenie piersi mogą powodować zwiększone ryzyko wystąpienia raka piersi. Jednak większość literatury wskazuje, że ryzyko rozwoju choroby jest znikome. W jednym z ostatnich badań stwierdzono jednak, że wśród kobiet, które przez długi czas przyjmowały tabletki antykoncepcyjne, występuje niewielkie zwiększenie ryzyka zachorowania na raka piersi. Niemniej jednak to zwiększone ryzyko jest minimalne i można mu zapobiec dzięki rutynowym badaniom przesiewowym w kierunku wymazu z Pap.

W niektórych przypadkach u kobiet przyjmujących tabletki antykoncepcyjne może wystąpić ból i tkliwość piersi. W takich przypadkach zaleca się natychmiastową konsultację z lekarzem. Te skutki uboczne prawdopodobnie ustąpią po zaprzestaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Jednak w dłuższej perspektywie istnieje możliwość zwiększenia ryzyka wystąpienia kamieni żółciowych. Jeśli w rodzinie występowały kamienie żółciowe, należy unikać stosowania tabletek antykoncepcyjnych.

Niektóre kobiety doświadczają również tymczasowego przyrostu masy ciała jako efektu ubocznego stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Przyrost masy ciała może być dość niewielki i nie jest trwały. Wiele z tych efektów ubocznych ustępuje po kilku tygodniach stosowania tabletek. Jednak kobiety, które nie chcą przytyć, powinny rozważyć alternatywne rozwiązania, takie jak naturalne metody antykoncepcji.

Istnieją również niektóre kobiety, które doświadczyły zmniejszenia rozmiaru piersi podczas przyjmowania aktywnej pigułki. Jednak te zmiany wielkości piersi wracają do normy po kilku tygodniach. Niektóre kobiety doświadczają również innych skutków ubocznych spowodowanych przez hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych. Hormony te są syntetycznymi wersjami hormonów naturalnie wytwarzanych w organizmie.

Niektóre kobiety mogą odczuwać mdłości podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Nudności ustąpią w ciągu kilku dni. Jeśli nudności są silne lub uporczywe, należy udać się do pracownika służby zdrowia. Należy również spróbować zmniejszyć spożycie kofeiny i soli. Należy również nosić biustonosze podtrzymujące, aby zmniejszyć wrażliwość piersi.

Oprócz wzrostu piersi, tabletki antykoncepcyjne mogą powodować przyrost masy ciała w innych częściach ciała. Jest to spowodowane zwiększoną produkcją progestyny i estrogenu w organizmie. Ten wzrost hormonów wpływa na rozmieszczenie komórek tłuszczowych i może prowadzić do powiększenia piersi.

W badaniu nie uwzględniono kobiet, u których w rodzinie występował rak piersi. W rzeczywistości kobiety, które przyjmowały pigułkę miały ogólnie większe piersi, a ich rozmiar piersi był znacznie większy w pewnych okresach miesiąca. Ponadto kobiety, które wcześniej przyjmowały pigułkę, miały średniej wielkości biust.

Jednak niektóre osoby zgłaszały doświadczanie depresji lub zmian emocjonalnych podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Zmiany te mogą wystąpić u każdej kobiety przyjmującej tabletki antykoncepcyjne, ale kobiety, które są wrażliwe na te objawy, powinny skonsultować się ze swoimi dostawcami usług medycznych, aby uniknąć rozwoju choroby lub innych skutków ubocznych.

Naturalne pigułki powiększające piersi

Zioła i witaminy często spotykane w pigułkach powiększających piersi nie mają naukowo udowodnionego wpływu na zwiększenie rozmiaru piersi, ale mają inne korzystne działanie na organizm. Witamina A, na przykład, zwiększa produkcję mleka i poprawia trawienie. Z kolei dziki pochrzyn zawiera fitoestrogeny, hormon niezbędny dla kobiet. Pomaga również złagodzić objawy PMS i menopauzy.

Pigułki powiększające piersi zawierają składniki, które naśladują estrogen, ale nie zwiększą rozmiaru Twoich piersi. W rzeczywistości niektóre pigułki powiększające piersi zawierają estrogen, który może powodować szkodliwe skutki uboczne dla kobiet. Ponadto, produkty zwiększające piersi mogą zakłócać krzepnięcie krwi, więc należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem ich przyjmowania.

Operacja powiększenia piersi to poważna decyzja, a niektóre pacjentki szukają alternatywnych rozwiązań. Naturalne tabletki powiększające piersi mogą być atrakcyjną alternatywą dla operacji. Nie ma dostępnych badań naukowych potwierdzających, że te pigułki działają, a producenci tych produktów stosują środki ziołowe bez przeprowadzania wiarygodnych badań. Ale jeśli jesteś zainteresowany naturalnym powiększeniem piersi, powinieneś sprawdzić z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek tabletek.

Jedna z naturalnych pigułek powiększających piersi nazywa się Z Vital Max N02. Jest to pigułka z pękniętą główką. Inna pigułka powiększająca piersi nazywa się Cui Pu, która jest obrazem dwóch młodych kultywujących miecz. Jeden jest kultywator miecza, drugi jest Dinghai Shenzhen kobieta.

Naturalne pigułki powiększające piersi zawierają kilka składników, o których wiadomo, że zwiększają rozmiar piersi. Niektóre z tych substancji zawierają fitoestrogeny, które mogą powodować zaburzenia równowagi hormonalnej. Niektóre mogą mieć również szkodliwe skutki uboczne. Te produkty zwiększające piersi nie są warte ryzyka. Są one jednak dobrą alternatywą dla operacji lub hormonów powiększających piersi.

Kilka naturalnych suplementów powiększających piersi jest bezpiecznych i skutecznych. Jednak przed zażyciem jakichkolwiek suplementów należy koniecznie skonsultować się z lekarzem. Suplementy te mogą poprawić Twoją pewność siebie i przyciągnąć męską uwagę. Ale zanim weźmiesz jakikolwiek rodzaj naturalnych tabletek powiększających piersi, upewnij się, że omówisz swoje obawy z lekarzem.

Jeśli interesuje Cię naturalne powiększanie piersi, możesz stosować krem, który nawilża skórę i sprzyja wygładzeniu tkanki piersi. Możesz również przyjmować suplementy zawierające składniki takie jak Pueraria mirifica, która zawiera 17 różnych odmian fitoestrogenów. Produkty te zwykle działają poprzez zwiększenie krążenia krwi w tkance piersi i poprawę zdrowia piersi.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *