Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Zanim poddasz się zabiegowi accutane piersi kwasem hialuronowym, powinnaś wiedzieć, czego możesz się spodziewać po zabiegu. Ten rodzaj wypełniacza może być usunięty w tej samej procedurze chirurgicznej, co implanty piersi. Należy jednak pamiętać, że niektóre wypełniacze mogą z czasem ulec resorpcji, co może spowodować zmniejszenie objętości piersi.

Sculptra

W przeciwieństwie do popularnych wypełniaczy skórnych, które dają natychmiastowe efekty, powiększanie piersi metodą Sculptra wymaga kilku tygodni, aby pokazać swoje pełne rezultaty. Dzieje się tak dlatego, że wypełniacz HA buduje nowy kolagen, co może wymagać kilku zabiegów, aby ujawnić swój pełny efekt.

Sculptra to biokompatybilna, biodegradowalna substancja, która stymuluje produkcję kolagenu przez organizm. W przeciwieństwie do implantów zewnętrznych nie spowoduje blizny ani żadnych efektów rezydualnych. Zabieg Sculptra jest również bezpieczny. Zdolność organizmu do wytwarzania kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, co jest główną przyczyną opadania i zagłębiania się piersi. Sculptra pomoże przywrócić młodzieńczą objętość i kształt bez ryzyka powikłań.

Zabieg wstrzykiwania preparatu Sculptra trwa zaledwie kilka minut i jest wykonywany przy użyciu sterylnego sprzętu. Po zabiegu obszar ten może być przykryty bandażem w celu zmniejszenia bólu. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki, ale będą one minimalne. Pod skórą mogą pojawić się guzki, ale tylko 7 do 9 procent pacjentów doświadczy tych efektów ubocznych. Powrót do zdrowia po zabiegu Sculptra butt lift jest szybki, a po zabiegu można powrócić do normalnych, codziennych czynności.

Kolejną zaletą powiększania piersi kwasem hialuronowym Sculptra jest to, że zabieg może być wykonany podczas tej samej sesji chirurgicznej, co wstawienie implantów. Pacjentki muszą być jednak świadome, że mogą pozostać pewne pozostałości wypełniacza, które z czasem mogą ulec degradacji i spowodować zmniejszenie objętości piersi.

W przeciwieństwie do innych wypełniaczy skórnych preparat Sculptra został zaprojektowany w celu stopniowego przywracania objętości twarzy. Stymuluje również produkcję kolagenu przez skórę, co oznacza, że rezultaty mogą utrzymywać się nawet do dwóch lat. W przeciwieństwie do innych wypełniaczy skórnych, preparat Sculptra działa przez kilka miesięcy i nie powoduje nadmiernego wyglądu.

Macrolane Powiększanie piersi kwasem hialuronowym jest stosunkowo nową procedurą, ale należy wziąć pod uwagę kilka komplikacji. Jednym z nich jest inwazyjność zabiegu, która może zwiększyć ryzyko rozwoju raka. Kolejna obawa dotyczy możliwości powstania torbieli, które mogą powstać w wyniku wstrzyknięcia materiału Macrolane. Mogą one przeszkadzać w badaniach klinicznych i mogą skutkować opóźnieniem diagnozy i leczenia.

Zabieg jest zwykle wykonywany w warunkach ambulatoryjnych przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Dzięki temu jest atrakcyjny dla pacjentów, którzy nie chcą poddawać się zabiegowi chirurgicznemu. Dodatkowo, wypełniacz jest uważany za tymczasowy, co oznacza, że jego resorpcja nastąpi w okresie od 12 do 18 miesięcy.

Macrolane jest produktem zatwierdzonym przez FDA do powiększania piersi, ale istnieją pewne zagrożenia i efekty uboczne. Po zabiegu może wystąpić ból, zasinienie lub obrzęk, co może mieć wpływ na wygląd pacjentki. Macrolane może również powodować skurcz kapsularny, który jest bolesny i może zmienić kształt leczonych obszarów.

Zabieg ten jest często stosowany w celu skorygowania asymetrii między piersiami i stworzenia pełności w górnej części piersi. Niektóre kobiety decydują się również na wykorzystanie go do poprawy dekoltu. Chociaż zabieg ten nie jest tak dramatyczny jak implant piersi, może poprawić rozmiar piersi nawet o jeden rozmiar miseczki.

Przed poddaniem się zabiegowi implantacji piersi z użyciem kwasu hialuronowego, pacjentki powinny być dokładnie przebadane pod kątem raka piersi. Kobiety z rakiem piersi lub torbielami w wywiadzie nie powinny poddawać się zabiegowi. Kobiety, u których w rodzinie występował rak piersi, powinny również poddać się ocenie obrazowej przez radiologa przed poddaniem się zabiegowi.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane to nowa procedura, która wykorzystuje wstrzykiwany kwas hialuronowy do wzmocnienia tkanki piersi. Może on poprawić kształt i jędrność piersi oraz wypełnić blizny i wklęsłe deformacje. Produkt jest biokompatybilnym wypełniaczem dermalnym, który jest również zatwierdzony do innych powierzchni ciała i przywracania objętości. Obecnie jest preferowany przez wielu lekarzy do modelowania piersi.

Powiększanie piersi Macrolane z kwasu hialuronowego jest procedurą niechirurgiczną, o minimalnej inwazyjności. Pomimo kilku potencjalnych powikłań, zabieg ten zakończył się sukcesem u wielu kobiet. Autorzy donoszą o czterech tysiącach zabiegów powiększania piersi Macrolane od 2004 roku i 274 kobietach w 2007 roku. Autorzy zauważają, że dziesięć procent pacjentek powracających do zabiegu cierpiało z powodu powikłań miejscowych, głównie guzków Macrolane. Na szczęście ten rodzaj powikłań jest rzadki i może być skutecznie i bezpiecznie leczony.

Petit

Kwas hialuronowy jest jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy do powiększania piersi. Ma on wiele zalet, w tym zdolność do przywracania objętości i korygowania nierówności w piersiach. Zabieg jest bezbolesny i trwa na ogół około 15 minut. Zazwyczaj wykonuje się go w połączeniu z implantami piersi. Każda pierś otrzymuje około 50 cm3 wypełniacza. Pacjentki, które mają tylko niewielkie nieprawidłowości w piersiach, mogą użyć H/A do częściowej korekty. Ponadto ten rodzaj wypełniacza jest świetny do rozwiązywania problemów asymetrii piersi i słabych dekoltów.

Ponieważ kwas hialuronowy jest kompatybilny z organizmem, nie rejestruje się jako składnik obcy. Istnieją pewne środki ostrożności, które pacjenci muszą podjąć, w tym unikanie jedzenia przez cztery godziny przed zabiegiem i noszenie biustonosza z drutem przez około dwa tygodnie po zabiegu. Pacjenci powinni również unikać sauny i palenia papierosów przez kilka dni po zabiegu.

Powiększanie piersi żelem z kwasem hialuronowym jest stosunkowo nową procedurą, która oferuje kobietom większą kontrolę nad wielkością i kształtem ich piersi bez ryzyka związanego z operacją. Ponieważ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, pacjentki nie muszą przechodzić długiego pobytu w szpitalu. Jednak pacjenci powinni starannie wybrać wypełniacz, ponieważ niewchłanialne materiały mogą prowadzić do bliznowacenia lub deformacji piersi. Najczęściej stosowanym produktem do powiększania piersi jest stabilizowany kwas hialuronowy, który jest rodzajem kwasu hialuronowego stosowanego do celów kosmetycznych w iniekcjach.

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest elastyczność skóry. Drobne kobiety nie mają dużo naturalnej tkanki piersiowej, więc jeśli mają małą klatkę piersiową, większy implant może nie wyglądać tak naturalnie jak mniejszy. W związku z tym kobiety, które poddają się tej procedurze, zwykle chcą konkretnego rodzaju powiększenia dekoltu, więc przynoszą zdjęcia, które chcą.

Drobne kobiety powinny szukać wykwalifikowanego chirurga, który ma doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu. Wykwalifikowany chirurg plastyczny przedstawi swoją profesjonalną opinię na temat najlepszych opcji dla ich typu ciała i ogólnych celów.

Kwas hialuronowy

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym to zabieg, w którym lekarz wstrzykuje do piersi substancję zwaną kwasem hialuronowym. Substancja ta ma podobne działanie jak implanty piersi i może utrzymywać się od jednego do pięciu lat. Procedura ta jest uważana za alternatywę dla klasycznego powiększania piersi, ponieważ nie wymaga operacji.

Kobiety powinny jednak pamiętać, że istnieje kilka zastrzeżeń do powiększania piersi kwasem hialuronowym. Na przykład kobiety, które miały zmiany torbielowate lub przedrakowe w piersi, lub u których w rodzinie występowała ta choroba, nie powinny poddawać się temu zabiegowi. Ponadto pacjentki z tworzeniem się kapsułki w piersi powinny poddać się specjalnym badaniom.

W ostatnich badaniach odnotowano, że tempo resorpcji kwasu hialuronowego jest minimalne, nawet do 24 miesięcy po zabiegu. Jest to zaleta dla pacjentów, którzy nie chcą zabiegu chirurgicznego, ale obawiają się możliwości resorpcji resztkowej ilości wypełniacza w czasie.

Kolejną zaletą powiększania piersi kwasem hialuronowym jest to, że jest ono mniej inwazyjne niż inne opcje powiększania piersi. Wiele kobiet waha się, czy poddać się zabiegowi powiększania piersi, ale zastrzyk jest często pierwszym krokiem do osiągnięcia wymarzonych piersi. Ostatnie badania wykazały, że prawie 30 procent pacjentek decyduje się na zastrzyki jako pierwszą próbę. Daje im to szansę sprawdzenia, jak wyglądają i czują się z większymi piersiami.

Chociaż powiększanie piersi kwasem hialuronowym ma wiele zalet, jest również drogie. Ma również ograniczony czas trwania i nie trwa tak długo jak implanty piersi. Niemniej jednak jest to dobra opcja dla wielu kobiet, które chcą osiągnąć symetryczny i naturalny wygląd.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *